31 Temmuz 2018

Gizlilik Politikası

Proje Çizimi Gizlili Politikası;

Gizliliğiniz bizim için önemlidir.

 • Kişisel verilerinizi iletişim amacıyla işlediğimiz için onayınızı beyan edersiniz;
 • Kişisel verilerinizi içsel idari nedenlerden dolayı işlediğimiz için onayınızı beyan edersiniz

 

Gizlilik politikamızı mevcut kabul edilebilir uygulamaları yansıtmak için güncelleyebiliriz. Kullanıcıların web sitemiz aracılığıyla değişiklikler hakkında bilgilendirmek için makul adımları atacağız. Sitemizde kayıtlı bir kullanıcıysanız, hesabınızda kayıtlı iletişim bilgilerini kullanarak sizi bilgilendireceğiz. Bu siteye yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, kişisel gizlilik ve kişisel bilgiler hakkındaki uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir.

Bu şartları üçüncü taraf adına kabul ederseniz, temsil ettiğiniz üçüncü tarafın Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını okuduğunu ve anladığını ve bunları kendi adlarına kabul etmeye yetkili olduğunuzu onaylarsınız.

Ana işlem amaçları

Ziyaretçilerin kimler olduğunu anlamak, hataları tespit etmek, hizmetlerimizi nasıl kullandıklarını ve gelecekte web sitemizdeki deneyimlerini nasıl geliştirebileceğimizi anlamak için tanımlayıcı ve tanımlayıcı olmayan bilgilerin bir kombinasyonunu kullanabiliriz. Organizasyonel, idari ve dahili nedenler için kullanılır ve bu bilgilerin özelliklerini kamuya açıklamayız, ancak bu bilgilerin toplu ve anonim versiyonlarını, örneğin web sitesi ve müşteri kullanım eğilimi raporlarında paylaşabiliriz.

Kişisel verilerinizi, profilinizin yapımı için kullanıyoruz. Bu, bilgilerinizi (hem özel hem de herkese açık) göndermenize, toplamanıza, toplamanıza veya paylaşmanıza olanak tanır. Hizmetlerimizi kullandığımızdan, web sitemizin deneyimini ve / veya özelliklerini iyileştirmek ve kişiselleştirmek için bu verileri kullanacağız, toplayacak, depolayacak, kaydedecek ve yapılandıracağız. Ancak, yukarıda belirtilen amaçlar için gerekirse diğer veri işleme biçimlerini hariç tutamayız. Bu veriler sizin kontrolünüz altında kamuya açık olarak paylaşılabilir ve siz onay verdikten sonra, size bu konuda kontrol sağlayabiliriz. Ayrıca, üçüncü taraflarla bağlantı kurmak için site hizmetlerimizin bir parçası olarak sunacağız ve yalnızca bu iletişimle ilgili kişisel bilgileri sizin onayınızla birlikte sağlayacağız.

Kişisel bilgilerinizi, web sitemiz ve hizmetlerimizle ilgili güncellemelerle ve sizinle ilgilendiğini düşündüğümüz tanıtım içeriğiyle birlikte sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz. Promosyon içeriği almaktan vazgeçmek isterseniz, bizden ve ayarlar sayfanızdan herhangi bir promosyon yazışmasının yanında verilen “abonelikten çıkma” talimatlarını takip edebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi AEA dışındaki Avrupa Ekonomik Alanı’ndan (“EEA”) toplayabilir ve / veya aktarabiliriz (örn. ABD’de bulunan sunucularımızdan AEA’daki düğümlere veya sunuculara ve diğer ofislerimize). ülkeler). Bunu yaparsak, bir veri konusu olarak hak ve özgürlüklerinizin korunmasını makul bir şekilde sağlarız.

Kişisel verilerinizin güvenliği

 • Adalet ve yasallık: Kişisel verilerinizi yalnızca işleme için onayınızı aldıktan sonra ve belirli bir amaç için işliyoruz;
 • Şeffaflık: Kişisel verilerinizi şeffaf bir şekilde ve yalnızca bilginizle işleriz;
 • Amaç sınırlaması: Kişisel verileriniz yukarıda belirtilen amaçlarla işlenir;
 • Veri minimizasyonu: Kişisel verilerinizi yalnızca işleme amaçlarına ulaşmak için gerçekten gerekli olduğu ölçüde işliyoruz;
 • Doğruluk: Kişisel verilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlıyoruz;
 • Depolama sınırlaması: Kişisel verileriniz, daha uzun süre izin vermediğiniz sürece, 4 yıllık sınırlı bir süre için işlenecektir;
 • Dürüstlük ve gizlilik: Kişisel verilerinizi uygun organizasyonel ve teknik önlemlerle güvenceye alıyoruz.

Kişisel verilerinize erişim

Herhangi bir gizli bilgiyi üçüncü taraflara ifşa etmemek için elimizden gelen çabayı kullanırız. Güvenli bir siteyi koruyoruz, ancak bilgisayar kullanımının ağ yöneticileri, işverenler, internet sağlayıcıları ve işletim sistemi ve internet tarayıcı satıcıları gibi üçüncü taraflarca izlenebileceğini bilmelisiniz ve bu nedenle, gönderdiğiniz bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz. internet üzerinden. Tüm bilgileri çevrimiçi olarak kendi sorumluluğunuzda ifşa ediyorsunuz. Lütfen bu web sitesinin kendi ülkenizin dışında barındırılabileceğini ve e-posta iletişiminizin ülkeniz dışında bir sunucuya yönlendirilebileceğini unutmayın. İnternet üzerinden iletişim güvenli olmayabilir.

Aşağıdakiler için üçüncü taraf hizmetleri kullanıyoruz:

 • Analytics izleme
 • Yorumlar
 • Form işleme
 • Reklam ve tanıtım
 • İçerik pazarlama
 • Eposta pazarlama

Bu hizmetler, verilerimize yalnızca bizim adımıza belirli görevleri gerçekleştirmek amacıyla erişebilir. Kişisel onaylayıcı bilgileri açık rızanız olmadan onlarla paylaşmayız. Verilerimizden herhangi birini başka bir amaçla açıklamak veya kullanmak için izin vermeyiz.

Zaman zaman, analiz ve hizmet iyileştirme amacıyla harici danışmanlar ve kurumlar tarafından verilere sınırlı erişim sağlayabiliriz. Bu erişim sadece belirli bir işlevi gerçekleştirmek için gerekli olduğu sürece izin verilir. Yalnızca gizlilik politikaları bizimkiyle uyumlu harici ajanslarla çalışıyoruz.

Bir talebin belirtilen amaç için çok geniş veya alakasız olduğuna inanırsak, hükümet ve kanun uygulama taleplerini reddederiz. Bununla birlikte, talep edilen bilgilerin yasal sürece uymak, kendi haklarımızı ve mülkümüzü korumak, kamu ve herhangi bir kimsenin güvenliğini korumak, bir suçu önlemek ya da ne olduğunu önlemek için gerekli bilgilerin gerekli ve uygun olduğuna inanırsak işbirliği yapabiliriz. Yasal olarak yasal, eyleme geçirilebilir veya etik olmayan faaliyetler olduğuna inanılır.

Web sitemizin belirli bir hizmetinin parçası olmadıkça ve yalnızca sizin izninizle olmadıkça, kişisel bilgileri başkalarına paylaşmayız veya üçüncü şahıslara sunmayız.

Verilerinizin depolanması

Topladığımız kişisel bilgiler Amerika Birleşik Devletleri’nde veya iş ortaklarımız, iştiraklerimiz ve üçüncü taraf sağlayıcıların tesislerini muhafaza ettiği ve işlendiği bir yerde saklanır ve işlenir. Verileri, yalnızca kullanıcılarımızın gizliliğini koruma konusundaki taahhüdümüzü yansıtan veri koruma yasalarına tabi olan yetki alanlarına aktarıyoruz.

Kişisel bilgileri, yalnızca bir hizmet sağlamak için veya gelecekte hizmetlerimizi geliştirmek için gerekli olduğu sürece saklarız. Bu verileri korurken, izinsiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değişikliklerin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek için ticari olarak kabul edilebilir araçlarla koruyacağız. Bununla birlikte, hiçbir elektronik iletim veya depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını ve mutlak veri güvenliğini garanti edemeyeceğimizi bildiririz.

Kişisel bilgilerinizin silinmesini isterseniz veya kişisel bilgilerinizin operasyonlarımızla artık ilgili olmadığı durumlarda, sistemimizi makul bir zaman dilimi içerisinde sileriz.

Proje çizimi den aldıgınız hizmetler ..

Proje çizimi kapsamında aldığınız hizmet siz istemediğiniz sürece paylaşılmaz .

Haftalık Öğrenci Projesi  sisteminde aldığınız hizmet siz istemediğiniz sürece her hafta yayınlanmaz veya finalde yayınlanmaz bütün hakları size aittir .

İç mimarlık Öğrenci Proje çizimi Sizlere verdiğimiz hizmet süresi boyunca aldığımız 3dmodelleme sizden izinsiz paylaşılmamaktadır .

Proje yardım merkezi  olarak parça hizmetleriniz bizim güvencemiz altındadır . Ve paylaşımı siz istemediğiniz sürece söz konusu değildir

Proje yardım merkezi olarak başta sitelerde aldığınız hizmetlere ek hizmet vermemekteyiz .

Projelerinizde güven istikrar ve süreklilik önemlidir tercihen haftalık öğrenci proje çizimi hizmeti almanız daha sağlıklıdır.

Proje çizimi SİZE ÖNERİLERİ

Proje Yardım Merkezi  programı ile aldıgınız parça işlerde kesinlikle projenizin tasarımı size ait olduğundan tekniksel işler esaslıdır veya 3d modelleme ( tasarım zaten başlangıcta ek olarak sizlerin yapması gerekmektedir

Proje yardım merkezi  ne demek ?  : Proje yardım merkezi  öğrencilerin vize veya final zamanı yetiştiremedikleri veya eksik olarak gördükleri alanlarda öğrencilere hizmet veren bir alandır .

Proje yardım merkezi fiyatları nelerdir ? : fiyatlarımız kişinin proje konusu – istek ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir .

Proje yardım merkezi ne nasıl ulaşırım ?  : ins: @projecizimi_    www.projecizimi.net   telno:0541 585 88 77

Proje yardım merkezi  –mimarlık – iç mimarlık – alanlarında hizmet vermektedir.

Haftalık Öğrenci Proje çizimi programı ile aldıgınız parça işlerde kesinlikle projenizin tasarımı size ait olduğundan tekniksel işler esaslıdır veya 3d modelleme ( tasarım zaten başlangıcta ek olarak sizlerin yapması gerekmektedir

Haftalık Öğrenci Proje çizimi  ne demek ?  : Haftalık Öğrenci Proje çizimi  öğrencilerin baştan sona projesini her hafta kiritikler ile degerlendirierek sürekli revize ederek final vize teslim halde teslim edildigi bölümdür .

Haftalık Öğrenci Proje çizimi fiyatları nelerdir ? : fiyatlarımız kişinin proje konusu – istek ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir .

Haftalık Öğrenci Proje çizimi  ne nasıl ulaşırım ?  : ins: @projecizimi_    www.projecizimi.net   telno:0541 585 88 77

Haftalık Öğrenci Proje çizimimimarlık – iç mimarlık – alanlarında hizmet vermektedir.

3d max çizim işleri yapmaktayız .

 

Gizlilik haklarınız

Kullanıcımız olarak, verilerinizin nasıl toplandığı ve kullanıldığı hakkında bilgi edinme hakkına sahipsiniz. Sizin hakkınızda hangi bilgileri topladığımızı ve nasıl işlendiğini öğrenmeye hakkınız vardır. Sizinle ilgili kişisel bilgileri düzeltme ve güncelleme hakkınız vardır ve bu bilgilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Hesap bilgilerinizi istediğiniz zaman kontrol panelinizde bulunan araçları kullanarak değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanma hakkını saklı tutarken, verilerinizi kullanmamıza kısıtlama veya itiraz etme hakkına sahipsiniz. Yalnızca otomatik işlemeye dayalı kararlarda kullanıldığınız hakkında bilgi alma hakkına sahipsiniz.

Verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Mimari Proje genellikle proje çizimi ihtiyacı duyanlar için geliştirilmiş yarar sağlamak için oluşturulmuş bir platformdur.