Yemek Bölümü 3dmodelleme sahnesi – 3DMAX

Salon  içerisinde yer alan  Yemek yeme bölümü   tasarımımızda ele aldıgımız asıl amaç   Mekanın  daha ferah gözüküp salon ile iç içe olan bu alanın salona entegre edilmesidir .

Projeçizimi  ekibi olarak  3dmodelleme ve teknik proje çizimi  aşamalarında öncelikli hedefimiz kullanıcı istekleri olmakla beraber mekan için en uygun olan konsept anlayışını sürdürmektdir. Proje çizimi  esnasında uygulanan  ayna detayları . Yemek yeme alanının derinliğini arttırmıs  3dmax programı ile ortalama render süresi 1 saattir . Öğrenci proje çizimi – Teknik proje çizimi – Autocad – photoshop –  programları projede kullanılmıstır .

Renk seçimleri projeye özel olarak seçilerek mekanda ferah bir hava amaclanmıstır . www.projeçizimi.net  adresinden sizlerde Salon tasarımı – mutfak tasarımı – Banyo tasarımı – hizmetlerimizden yararlanabilir Gerek fiyat teklifi alarak  , gerekse uzman danısmanlarımıza danısarak sizlere hizmet vermemizi kolaylaştırabilirsiniz .

3dmax 3dmodelleme  başlıgı altında verdiğimiz hizmette . Projeçizimi  ekibi olarak ele aldıgımız öncelik müşteri memnuniyetidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir